Activities

Organ Concerts
Visit our YouTube channel: 

Thursday 27 June 2019 | Muziekconcert

Het Zeeuws Orkest

Saturday 29 June 2019 - Saturday 20 July 2019 | Schilderijententoonstelling

Kunstexpositie met als thema Zon, zee, land en strand van kunstenaar Coen van den Ende

Wednesday 10 July 2019 | Orgelconcert

Door Jonathan Kooman, organist te Tiel

Tuesday 23 July 2019 | Orgelconcert

Door Gerben Mourik, organist te Oudewater

Tuesday 6 August 2019 | Orgelconcert

Door Rik Melissant, organist te Middelharnis

Tuesday 13 August 2019 | Orgelconcert

Door Vincent de Vries, organist te Seoul, Zuid-Korea

Tuesday 20 August 2019 | Orgelconcert

Door Bart Wuilmus, organist te Herentals, Belgie.

Tuesday 20 August 2019 | Orgelconcert

Vierhandig orgelconcert door Jan Peter Teeuw, organist te Ridderkerk en Marien Stouten, organist te Zierikzee/Brouwershaven

Saturday 7 September 2019 | Slotconcert op viool en orgel

Feestelijk slotconcert door Annette Jumelet op viool en Marien Stouten op orgel

Wednesday 1 January 2020 | Mogelijk op elk gewenst tijdstip:

Uw eigen evenement hier? Het gebouw leent zich prima voor bruilofts- en jubileumvieringen, exposities, conferenties, concerten en voorstellingen. De akoestiek, het prachtige Van Vulpen-orgel en het grote aantal zitplaatsen maken de Sint Nicolaaskerk tot de beste schouw- en gehoorzaal in de regio. Een keer een eigen (prive) concert organiseren met organist / pianist? Laat u over de mogelijkheden informeren. Ons motto: de Grote of Sint Nicolaaskerk is de beste locatie om uzelf te presenteren!